KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989209
nr 1398 9209
J Söderström, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 21x18cm, yttermått inklusive ram: 28x25cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:05:47
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr